Wizytówki

Podstawowa forma osobistej prezentacji

Wizytówki

Wizytówki są synonimem wrażenia jakie pozostawiamy po sobie w kontaktach biznesowych. Każdy kto spotyka się z klientami powinien wymieniać się wizytówką dla przybliżenia swojej osoby oraz po to, by w przyszłości ułatwić ze sobą kontakt. Ze względu na przeznaczenie wizytówki można podzielić na służbowe oraz osobiste.

Oferujemy druk wizytówek jednostronnych i dwustronnych na papierach najwyższej jakości – kredowych matowych lub błyszczących, satynowanych, ozdobnych z ciekawą strukturą, perłowych o gramaturze 300 lub 350 gr a nawet wyższej (jak w wypadku wizytówek multiloft gdzie gramatura wynosić może nawet 700g/m2).

Klasyczne wizytówki, które możesz u nas zamówić;

– Wizytówki jednostronne bez foliowania,
– Wizytówki dwustronne bez foliowania,
– Wizytówki dwustronne bez foliowania,
– Wizytówki dwustronne foliowane.

Wizytówki jednostronne i dwustronne z uszlachetnieniem

Czy drukujemy wizytówki z uszlachetnieniem? Jak najbardziej!

Istnieje możliwość uszlachetniania wizytówek – foliowanie jedno lub dwustronne zarówno folią błyszczącą, jak i matową, czy specjalistyczną folią Soft Touch, dającą efekt aksamitnego dotyku. Dodatkowo stosujemy lakier wybiórczy UV, tłoczenie oraz złocenie – hotstamping.

W swojej ofercie posiadamy także wizytówki kaszerowane 700 g. – grubsze i sztywniejsze dzięki połączeniu dwóch lub trzech warstw papieru, także o różnej kolorystyce, zadrukowywane jedno lub dwustronnie.

Drukujemy wizytówki multiloft, które cieszą się popularnością i wywołują efekt WOW dzięki klejonej w środku przekładce wykonanej z papieru barwionego w masie. Ekskluzywne wizytówki multiloft okażą się dla Ciebie najlepszym wyborem wtedy, kiedy przede wszystkim zależy Ci na genialnym pierwszym wrażeniu. Wizytówki premium doskonale sprawdzą się w ekskluzywnych branżach, w których prezencja jest najistotniejsza.

Drukujemy:

– wizytówki premium,
– wizytówki multiloft,
– wizytówki z hot stamping (wizytówki złocone),
– wizytówki z tłoczeniem,
– wizytówki z lakierem UV.

Projekt graficzny wizytówki 

Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny wizytówki, który zachwyci Twoich kontrahentów i klientów.

Nasza drukarnia wizytówek oferuje szereg wzorów i możliwości. Opracowujemy zarówno logo firmy jak i wzory wizytówek i papieru firmowego dla nowych firm. Szczegóły pakietów prezentujemy w dziale „Dla nowych firm”.

Minimalne zamówienie już od 120 sztuk w jednym komplecie zrealizowane zaledwie w 24 godziny. Zamówione wizytówki otrzymasz od nas w eleganckim ekoopakowaniu.

Zlecenia na druk wizytówek przyjmujemy z terenu całej Polski. Nasza drukarnia wysyła swoje produkty do największych polskich miast: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Białystok, Rzeszów, Częstochowa, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice,  Kielce, Olsztyn.

 

A może przygotowujesz wizytówki sam? Sprawdź jak przygotować wizytówkę do druku!

 

wizytówki jednostronne  wizytówki jednostronne bez foliowania

wizytówki Rzeszów