Ulotki

Łatwy sposób prezentacji oferty

Ulotki reklamowe to jedna z chętniej wybieranych form reklamy, ponieważ jest stosunkowo tania, a przy tym można z nią dotrzeć do dużej ilości potencjalnych klientów w stosunkowo krótkim czasie. Jednak  prawidłowe przygotowywanie projektu ulotki jest procesem niezwykle złożonym. Wystarczy zastanowić się ile dziennie ulotek otrzymujemy oraz pomyśleć, która z nich przykuła naszą uwagę. Czy pamiętamy w ogóle co reklamowały ? A może wylądowały od razu w koszu?

Dopiero odpowiedź na te pytania skłania do refleksji – przygotowanie dobrej ulotki wbrew pozorom nie jest łatwe. Ludzie coraz częściej odmawiają wzięcia ulotek lub wyrzucają je bez czytania. Może się więc okazać, że pieniądze wydane na tego rodzaju źle przygotowaną reklamę nie przyniosły żadnych zysków. Jeśli chcą mieć Państwo gwarancję usług na najwyższym poziomie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wieloletnie doświadczenie oraz duża inwencja twórcza naszych grafików sprawia, że przygotowane przez nas projekty są oryginalne i przykuwają uwagę.

Jakie ulotki reklamowe drukujemy?

Drukujemy ulotki reklamowe w różnych rozmiarach: A7 (74x 105 mm), A6 (105 x 148 mm), A5 (148 x 210 mm), A4 (210 x 297 mm), DL (99 x 210 mm), 2xDL składane w V, 3xDL składane w C, 3xDL składane w Z, na papierach kredowych błyszczących i matowych lub papierach offsetowych. Do wyboru mają Państwo różne gramatury: od 130 g do 250 g. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zastosowania wyjątkowego papieru EnDuro, który nie przemaka i nie rozrywa się.

Druk ulotek reklamowych

Oferujemy druk ulotek reklamowych w dużym nakładzie (10 tys. – 20 tys. sztuk), ale realizujemy także małe zamówienia – od 100 szt. techniką cyfrową, która zapewnia nie tylko ich doskonałą jakość, ale także krótki termin realizacji oraz niski koszt przygotowania.

Jeżeli mieszkasz w jednym z miast na terenie Podkarpacia – ta oferta jest dla Ciebie! Realizujemy także zamówienia online. Napisz do nas, a otrzymasz kompleksową ofertę od naszego handlowca. Nasza drukarnia realizowała projekty graficzne oraz druk ulotek dla Klientów z całej Polski: Stalowa Wola, Strzyżów, Dębica, Mielec, Łańcut, Sanok, Przemyśl, Rzeszów, Jarosław, Strzyżów, Jasło, Krosno, Brzozów, Dynów, Lubaczów, Kolbuszowa, Przeworsk, Sokołów i Głogów Młp.

Zastanawiasz się, w jaki sposób poprawnie przygotować ulotki do wydruku? Kliknij i sprawdź! Jak przygotować ulotki do druku?

Ulotki ekologiczne druk – czy to możliwe?

Chcesz reklamować się skutecznie i bezpośrednio, ale masz opory przed produkcją ulotek reklamowych? Dla wymagających i nastawionych proekologicznie klientów możemy wyprodukować ulotki na papierze ekologicznym w zadruku czarno-białym. Ulotki pro ekologiczne są znacznie mniej obciążające dla środowiska niż tradycyjne.

Ulotki ekologiczne drukujemy zwykle na krafcie 90g/m2 (papier z prążkami), dzięki czemu eko-ulotka zyskuje niepowtarzalną fakturę i wyjątkowy design, który z pewnością świetnie wykorzysta Twój grafik. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty obejmującej ulotki ekologiczne zapraszamy do kontaktu.

Cena ulotek reklamowych – od czego jest uzależniona?

Cena ulotek reklamowych zależy od kilku głównych elementów, o które zapytamy Cię przy wycenie. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę, podaj nam:

  • format ulotki na którym Ci zależy,
  • papier (kreda, offset, papier ozdobny),
  • zadruk (kolorowy jedno- lub dwustronny, czarno-biały),
  • opcjonalne uszlachetnienia ulotek (ulotki z lakierem UV, ulotki z hot stamping),
  • nakład (50 sztuk ulotek, 100, 1000 sztuk).