Druk książek

Druk książek w niskich nakładach!

Jesteś autorem, pisarzem lub poetą, który chce wydać swoją pierwszą (lub kolejną) książkę? Z chęcią pomożemy Ci w jej realizacji! Książka Twojego autorstwa musi wyglądać znakomicie – dlatego oddajemy Ci do dyspozycji zarówno nasze doświadczenie, jak i rozbudowany park maszynowy, w którym wykonamy skład i wydrukujemy dokładnie taką książkę, jak tylko chcesz.

 

Druk cyfrowy książek małe nakłady

Specjalizujemy się w druku niskonakładowym. Drukujemy książki w twardej i miękkiej oprawie szyte nićmi lub klejone. Nasza cyfrowa drukarnia książek jest świetną alternatywa dla wielu nieelastycznych wydawnictw odrzucających teksty i projekty z wielu powodów. Po prostu u nas drukujesz książkę dokładnie taką, jaką chcesz i zadowalającym Cię nakładzie. Oferujemy nowoczesną usługę wydawniczą – cyfrowy druk książek w małych nakładach, dzięki której autor może bez problemu w prosty i jasny sposób wydać własne dzieło. Ponadto nie przepłacasz za jego realizację. Nasza introligatornia jest bardzo bogato wyposażona, co pozwala nam na właściwie dowolne oprawienie i wykończenie książek, zarówno jeśli chodzi o format, jak i materiał, z których książki są wykonywane. Dodatkowo oferujemy profesjonalny skład książek wraz z opracowaniem graficznym!

Cyfrowy druk książek w drukarni Spidruk stanowi solidne wykonanie, wysoką jakość realizacji, nieszablonowość projektów oraz atrakcyjne ceny.

 

Drukowanie książek

Dzięki technice cyfrowej drukujemy książki nawet w niskich nakładach. Stosujemy profesjonalne oprawy introligatorskie, szyte lub klejone, co umożliwia wydanie zarówno bardzo cienkich, jak i wielostronicowych publikacji. Drukowanie książek odbywa się na papierze o gramaturze 80g, okładki wykonywane są z kartonu o gramaturze 250 g. Drukowanie książek jest możliwe zarówno na stronach czarno-białych, jak i kolorowych, w tym drugim przypadku cena jest naliczana według cennika druku kolorowego.

Na specjalne życzenie klientów okładki książek mogą zostać dodatkowo pokryte matowa folią, a wybrane elementy polakierowane lakierem UV.

 

Jak wydrukować książkę?

Zastanawiasz się nad samodzielnym wydaniem książki? Pobierz naszego e-booka klikając tutaj i poznaj wszystkie dostępne drogi wydawnicze!

 

druk książek
 

Niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie materiału do druku książki. Przyjmujemy pliki w formacie .pdf, .indd, .cdr. Nie przyjmujemy publikacji złożonych w Microsoft Word. W tym przypadku należy pobrać darmowy program do konwersji dokumentów Word na pdf i tak przygotowany materiał dostarczyć do nas.

 

Zapoznaj się z naszą dedykowaną stroną dla druku książek – kliknij tutaj i sprawdź więcej opcji!

 

cyfrowy druk książek  drukowanie książek

Skład książek i wydruk książki

Jak możemy Ci pomóc w zakresie druku i składu książek:

– druk książek w twardej oprawie
– opracowanie książek oraz skład książek
– cyfrowy skład książek
– druk książek kolorowych (zadruk 4+4)
– druk książek czarno białych (książki w zadruku 1+1)
– przygotowanie książki do druku
– wydruk książek w oprawie miękkiej
– wydruk książek w oprawie twardej, szytej nićmi
– wydruk książek w oprawie zeszytowej
– wydruk książek w oprawie klejonej
– druk książek w oprawie szyto-klejonej
– druk książek w oprawie spiralnej

 

Oferta drukarni książek Spidruk z Rzeszowa skierowana jest do mieszkańców województwa podkarpackiego – Dębica, Mielec, Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok. Ponadto świadczymy usługi składu i druku książek online dla klientów z całej Polski. Nasze ostatnie realizacje obejmują cyfrowy druk książek Wrocław, Kraków, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk.

 

Cena druku książki

Zastanawiasz się nad tym, ile kosztuje druk i skład książki? Cena druku książek uzależniona jest od parametrów takich jak format, sposób oprawy (oprawa twarda, szyta nićmi, oprawa twarda klejona, oprawa miękka), liczby stron (oraz tego, czy strony są czarno-białe czy kolorowe oraz nakład). Istotnym czynnikiem, od którego zależna jest cena druku książek jest również wybrany przez Ciebie papier.

Chcesz dowiedzieć się jak wydrukować książkę oraz ile dokładnie będzie kosztował wydruk Twojej książki? Skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatną kalkulację.

 

Jak przygotować do druku książkę w oprawie miękkiej, klejonej – instrukcja

druk książek rzeszów