Foldery

Doskonały sposób na promocję swojej firmy lub produktu

Jeśli chcesz wypromować swoją firmę lub produkt, który sprzedajesz, pomocny będzie folder reklamowy. Katalogi sprawdzą się doskonale zarówno w sprzedaży B2B jak i B2C. Warto w nie zainwestować niezależnie od tego czy sprzedajesz produkty, czy usługi.

Foldery i katalogi reklamowe

Foldery reklamowe są świetnym uzupełnieniem kampanii marketingowej, pomagają w sprzedaży oraz ułatwiają Twoim kontrahentom składanie zamówień. Doskonale sprawdzą się druki reklamowe, które niezależnie od Twojej branży a dodatkowo podkreślą prestiż Twojej działalności. Przy wydruku folderów warto pamiętać, że jest to nieco inna forma reklamy, mająca służyć przedstawieniu oferty danego producenta. W takiej sytuacji konieczne jest więc umieszczenie większej ilości tekstu, dodatkowych wykresów czy choćby cennika. Warto postarać się także o dobrego rodzaju zdjęcia i grafiki, które zachęcą do obejrzenia i zakupu produktów.

 

Jakie zastosowanie w Twoich działaniach marketingowych mogą mieć katalogi i foldery reklamowe?

– katalogi reklamowe są idealne do kompleksowego zaprezentowania mniej oraz bardziej rozbudowanej oferty,

– umożliwią Ci lepszą komunikację z Twoimi kontrahentami (zwłaszcza w branżach B2B),

– pozwolą Ci na prezentację firmy i budowę pozytywnego wizerunku.

Foldery reklamowe angażują więcej zmysłów, niż np. reklama online. Dobrze skomponowany katalog będzie nęcił odbiorcę nie tylko warstwą słowną i angażował słowem, ale i pozwoli poczuć świetnie wybrany, korespondujący z treścią papier. Dzięki temu potencjalny klient doświadcza Twojej marki na wielu wspaniale zazębiających się z sobą polach.

Druk Folderów Reklamowych

Drukujemy foldery i katalogi w technologii druku offsetowego (duże nakłady powyżej 250szt.) oraz metodą wysokiej jakości druku cyfrowego. Dzięki temu możemy zaproponować Ci druk folderu już od 1 sztuki. Oferujemy druk folderów i wielostronicowych katalogów firmowych w różnej oprawie, począwszy od broszurowej (dwie zszywki) poprzez katalogi reklamowe w oprawie miękkiej, klejonej aż po oprawę klejoną twardą. Możliwe jest dodatkowe uszlachetnienie druków: foliowanie folią matową, folią błyszczącą, lakierowanie UV wybranych elementów projektu, np. logo, co podkreśli prestiż Twojej działalności.

Realizujemy zamówienia w nietypowych formatach, maksymalnie do rozmiaru A3/A4. Katalogi reklamowe (w zależności od m.in. podłoża oraz liczby stron) możemy przygotować w wersji klejonej, szytej zeszytowo oraz spiralowanej.

 

Projekt katalogu reklamowego

Chcesz zamówić projekt katalogu reklamowego w internetowej drukarni niskonakładowej? Nasi graficy przygotują dla Ciebie świetnej jakości projekt, który następnie wydrukujemy w wysokiej jakości druku cyfrowym lub offsetowym. Odpowiednio przygotowany projekt pozwoli Ci uniknąć błędów w druku i zyskasz dzięki niemu w 100% profesjonalnie przygotowany katalog czy folder firmowy.

Nasze doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz spore możliwości produkcyjne sprawiają, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń i zawsze dotrzymujemy terminów. Wybierając naszą ofertę zawsze możesz liczyć na doradztwo, profesjonalną pomoc i wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy podczas projektowania folderów reklamowych.

 

Foldery reklamowe druk  druk folderów reklamowych

 

Ile kosztuje druk folderów reklamowych?

Druk katalogów oraz folderów reklamowych uzależniony jest od kilku głównych czynników, które uwzględniamy podczas kalkulacji. Cena folderów zależy między innymi od:

formatu folderów reklamowych (drukujemy zarówno formaty standardowe – A4/A5/B5 jak i mniej standardowe),

liczby stron (im więcej stron drukowanych w kolorze, tym wyższa cena),

wybranego papieru (drukować możesz na papierach powlekanych oraz niepowlekanych),

sposobu zintegrowania okładki ze środkiem (masz do wyboru folder szyty zeszytowo lub folder klejony),

dodatkowych uszlachetnień (lakier UV na okładce, folia soft touch).

 

Najpopularniejsze opcje katalogów reklamowych

Katalogi reklamowe najczęściej drukowane są w formatach A4 lub 21x21cm i szyte zeszytowo. Na boku folderu umieszczone są dwie zszywki, które umożliwiają łatwe otwieranie materiałów reklamowych lub informacyjnych. Katalogi produktowe szyte zeszytowo są świetnym rozwiązaniem w wypadku katalogów o objętości do 40 stron (44 strony z okładką). Jeśli Twój katalog reklamowy ma większą objętość dobrym rozwiązaniem będzie jego sklejenie (katalog firmowy klejony).

Wydruk folderów

Wybór odpowiedniej drukarni folderów reklamowych ma duże znaczenie nie tylko ze względu na projekt ulotki, ale także na ostateczny wygląd produktu. Istotna jest gramatura papieru oraz jego rodzaj. Wybierając drukowanie folderów w naszej drukarni, mają Państwo gwarancję usług na najwyższym poziomie. Drukujemy foldery z gotowych projektów nadesłanych przez klientów, jak również zapraszamy do skorzystania z usług naszych grafików.

U nas zamówisz wydruk folderów taki jak:

Foldery reklamowe
Foldery promocyjne
Foldery firmowe

Drukowanie folderów reklamowych jest dostępne w takich formatach jak: A4, A5, A6, A7 oraz DL na papierze o gramaturze od 80 g do 320 g. Na życzenie klienta możliwe jest także stworzenie projektu folderu reklamowego firmy nieszablonowego o dowolnych wymiarach. Wydruk folderów na papierach samoprzylepnych matowych, błyszczących oraz na błyszczących i matowych foliach.