Foldery

Doskonały sposób na promocję swojej firmy lub produktu

Foldery

Jeśli chcesz wypromować swoją firmę lub produkt, który sprzedajesz, pomocny będzie  folder reklamowy. Katalogi sprawdzą się doskonale zarówno w sprzedaży B2B jak i B2C i warto w nie zainwestować niezależnie od tego czy sprzedajesz produkty, czy usługi.

Foldery i katalogi reklamowe

Foldery reklamowe są świetnym uzupełnieniem kampanii marketingowej, pomagają w sprzedaży oraz ułatwiają Twoim kontrahentom składanie zamówień. Doskonale sprawdzą się niezależnie od Twojej branży a dodatkowo podkreślą prestiż Twojej działalności.

Drukujemy foldery i katalogi w technologii druku offsetowego (duże nakłady powyżej 250szt.) oraz metodą wysokiej jakości druku cyfrowego. Dzięki temu możemy zaproponować Ci druk folderu już od 1 sztuki. Oferujemy druk folderów i wielostronicowych katalogów firmowych w różnej oprawie, począwszy od broszurowej (dwie zszywki) poprzez katalogi reklamowe w oprawie miękkiej, klejonej aż po oprawę klejoną twardą. Możliwe jest dodatkowe uszlachetnienie druków: foliowanie folią matową, folią błyszczącą, lakierowanie UV wybranych elementów projektu, np. logo, co podkreśli prestiż Twojej działalności.

Realizujemy zamówienia w nietypowych formatach, maksymalnie do rozmiaru A3/A4. Katalogi reklamowe (w zależności od m.in. podłoża oraz liczby stron) możemy przygotować w wersji klejonej, szytej zeszytowo oraz spiralowanej.

Projekt katalogu reklamowego

Chcesz zamówić projekt katalogu reklamowego? Nasi graficy przygotują dla Ciebie świetnej jakości projekt, który następnie wydrukujemy w wysokiej jakości druku cyfrowym lub offsetowym. Odpowiednio przygotowany projekt pozwoli Ci uniknąć błędów w druku i zyskasz dzięki niemu w 100% profesjonalnie przygotowany katalog firmowy.

Nasze doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz spore możliwości produkcyjne sprawiają, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń i zawsze dotrzymujemy terminów. Wybierając naszą ofertę zawsze możesz liczyć na doradztwo, profesjonalną pomoc i wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.