Naklejki i wkładki CD/DVD

Dobry sposób na reklamę dla firm, które rozpowszechniają różnego rodzaju oferty w formie elektronicznej

Naklejki i wkładki CD/DVD

Naklejki i wkładki CD/DVD to produkt często poszukiwany przez wydawców publikacji elektronicznych. Ciekawym sposobem na uatrakcyjnienie przygotowanych przez nas prezentacji multimedialnych oraz różnego rodzaju projektów mogą być naklejki i wkładki do płyt CD oraz DVD. To także dobry sposób na reklamę dla firm, które rozpowszechniają różnego rodzaju oferty, katalogi czy foldery w formie elektronicznej.

Druk okładek CD

Druk okładek CD z powodzeniem zastępują tradycyjny sitodruk, który jeszcze kilka lat temu był jedną z niewielu metod stosowanych podczas wysokonakładowej produkcji płyt. Tymczasem dzięki zastosowanej przez nas metodzie druku minimalna ilość drukowanych naklejek to 6 sztuk w standardowych rozmiarach 121 x 121 mm. Do wyboru mamy papier samoprzylepny matowy lub błyszczący, a cały proces realizacji zamówienie wraz z wycinaniem i naklejaniem na płyty trwa 1 – 2 dni.

Oprócz naklejek wykonujemy także wkładki i okładki do pyt CD i DVD typu slim oraz standard (jednostronne, dwustronne, pojedyncze, składane), a także opakowania CD/DVD (economic, standard, exclusive). We wszystkich wariantach stosujemy druk pełnokolorowy (CMYK) na papierze błyszczącym 170 g lub matowym 160 g.

Druk okładek DVD

Możliwe jest wydrukowanie okładek DVD oraz opakowań na płyty CD i DVD według projektu przysłanego przez klienta jak również zlecenie tego zadania naszym grafikom. W tym drugim przypadku możemy mieć pewność, że dołożą oni wszelkich starań, aby projekt był oryginalny i spełniał Państwa oczekiwania.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami przypominamy, że drukujemy nie tylko naklejki i wkładki CD/DVD ale także wizytówki, ulotki, plakaty, banery, wydruki wielkoformatowe, zaproszenia oraz kalendarze i koperty. Przygotowujemy projekty nie tylko dla klientów z Rzeszowa czy Podkarpacia, ale także z Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic, Lublina, Wrocławia, Łodzi, Bydgoszczy, Częstochowy czy Gdańska.