Plakaty

Skuteczna forma komunikacji z szerokim gronem odbiorców

Jesteś artystą lub właścicielem klubu?
Organizujesz koncert lub wernisaż?
Chcesz zaprezentować na plakatach reklamowych swoją firmę?
A może chcesz zaprosić szerokie grono ludzi na kurs, szkolenie lub inne ważne wydarzenie?

Plakaty są bardzo skuteczną formą komunikacji z szerokim gronem odbiorców. Druk plakatów i rozwieszenie ich w strategicznych punktach pozwoli wyjść z ofertą do wielu potencjalnych klientów. Codziennie podświadomie rejestrujemy ogrom przekazów prezentowanych na plakatach. Organizatorzy imprez masowych, instytucje państwowe czy instytucje kulturalne, które drukiem plakatów bardzo często wspierają swoją kampanię informacyjną. Druk plakatów i przemyślana dystrybucja to efektywny sposób na zapisanie się w świadomości klientów.

Plakaty jednostronne niezależnie od tego, czy przygotujemy je w formacie A4 czy A3 są świetną opcją promocji różnych eventów lub Twojego przedsiębiorstwa.

Druk plakatów reklamowych

Zamów plakaty  reklamowych w druku cyfrowym o formatach A3, A4 lub innych – na życzenie i potrzeby klienta nawet w rozmiarze 1000 x 320 mm.  Istnieje możliwość wydruku plakatów na papierach o gramaturach od 80 do 350 gram kredowanych, matowych lub błyszczących. Wydruki plakatów kolorowe wykonujemy na urządzeniach Bizhub Konica Minolta wyposażonych w najwyższej jakości tonery polimeryzowane, co pozwala na osiągnięcie imponującej jakości druku cyfrowego. Powielamy materiały szkoleniowe i konferencyjne, broszury, foldery, ulotki, prace licencjackie, dyplomowe, magisterskie, doktorskie, inne…

Druk plakatów realizujemy w technologiach cyfrowej oraz solwentowej. Plakaty drukujemy od jednej sztuki – tyczy się to również druku plakatów w niestandardowych rozmiarach, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Jakie plakaty drukujemy?

Realizujemy druk następujących plakatów;

– druk plakatów jednostronnych
– druk plakatów dwustronnych
– druk plakatów A4
– druk plakatów A3
– druk plakatów B1
– druk plakatów B2

 

Zamów w SPIDRUK-u plakaty, obok których nikt nie przejdzie obojętnie! Przygotuj projekt lub zleć nam jego wykonanie według własnego pomysłu. Zrobimy to dla Ciebie szybko i tak, jak oczekujesz!

Ile kosztuje druk plakatów?

Cena druku plakatów zależy od ich nakładu, parametrów oraz terminu realizacji.

Plakaty wykonane w SPIDRUK-u pozwoliły wielu przedsiębiorstwom skutecznie zaprezentować swoje usługi lub towary, a wielu artystów przeżyło niezapomniane chwile podczas koncertów lub wernisaży, na salach wypełnionych po brzegi.

 

druk plakatów rzeszów  wydruki plakatów rzeszów