O nas

 

Profesjonalna drukarnia w Rzeszowie

Doradzamy, projektujemy i drukujemy.

25 lat doświadczenia, z którego możesz korzystać do woli. Nie jesteśmy tylko i wyłącznie drukarnią cyfrową. Naszym celem jest pomoc klientom w doborze odpowiednich opcji marketingowo-reklamowych oraz ich druk w wysokiej jakości.

Masz pomysł, który chcesz zrealizować? Prawdopodobnie będziemy w stanie Ci pomóc. Twoją satysfakcję stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego chcemy pomóc Ci w realizacji Twoich celów reklamowych.

Nie musisz wiedzieć, w jakiej technologii chcesz przygotować swoje wydruki – podpowiemy Ci najlepsze, poparte doświadczeniem oraz najnowszą wiedzą poligraficzną rozwiązania, z których będziesz zadowolony. Zamówisz u nas zarówno niski, jak i wyższe nakłady materiałów.

Zaawansowany park maszynowy pozwala nam zrealizować Twoje zlecenie w najlepszej jakości oraz szybkim terminie. Wiemy, jak istotny jest Twój czas, dlatego zawsze staramy się realizować zamówienia w najszybszym możliwym terminie.

 

A jeśli na druku znasz się nieco bardziej, to na pewno zainteresuje Cię na czym drukujemy;)

Drukujemy na maszynie Konica Minolta bizhub PRESS C1085.
Maszyna spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące wysokiej jakości produkcji dzięki tonerowi Simitri HD E, technologii przetwarzania obrazu S.E.A.D. IV i systemowi sprzężenia zwrotnego produkcji. Osiąga niebywałą prędkość druku do 100 stron na minutę, na papierach od 55 do 350 g/m2. Zapraszamy do współpracy – dzięki niezrównanej wydajności, wysokiej jakości i stabilności obrazu maszyna zapewnia wszystko co niezbędne, aby zaspokoić rosnące wymagania klientów.

Co nas wyróżnia

Nasze cechy

 

SZYBKOŚĆ

Naszą domeną jest szybkość wykonywania zleceń dzięki maszynie do druku cyfrowego Konica Minolta, która drukuje z prędkością do 100 stron na minutę.

OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa Klienta w naszej drukarni zawsze jest na najwyższym poziomie. Dbamy aby nasi Klienci zawsze otrzymywali fachową pomoc i profesjonalne wsparcie.

JAKOŚĆ USŁUG

Przywiązujemy szczególną uwagę do jakości oferowanych usług i produktów, wdrażamy najnowsze standardy w procesie produkcyjnym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

GWARANCJA

Dajemy gwarancję satysfakcji, dokładamy wszelkich starań aby produkty spełniały oczekiwania Klientów w 100%. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze.