O nas

 

Profesjonalna drukarnia w Rzeszowie

Jako drukarnia cyfrowa działamy na rynku poligraficznym już od 1997 r.
Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów poligraficznych, zaczynając od zaprojektowania materiałów reklamowych,  kończąc na usłudze druku.
Oferujemy nie tylko druk cyfrowy – bardzo opłacalny, gdy potrzebujesz niskiego nakładu, ale także druk offsetowy.
Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz profesjonalny park maszyn zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Drukujemy na maszynie Konica Minolta bizhub PRESS C1085.
Maszyna spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące wysokiej jakości produkcji dzięki tonerowi Simitri HD E, technologii przetwarzania obrazu S.E.A.D. IV i systemowi sprzężenia zwrotnego produkcji. Osiąga niebywałą prędkość druku do 100 stron na minutę, na papierach od 55 do 350 g/m2. Zapraszamy do współpracy – dzięki niezrównanej wydajności, wysokiej jakości i stabilności obrazu maszyna zapewnia wszystko co niezbędne, aby zaspokoić rosnące wymagania klientów.

Co nas wyróżnia

Nasze cechy

 

SZYBKOŚĆ

Naszą domeną jest szybkość wykonywania zleceń dzięki maszynie do druku cyfrowego Konica Minolta, która drukuje z prędkością do 100 stron na minutę.

OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa Klienta w naszej drukarni zawsze jest na najwyższym poziomie. Dbamy aby nasi Klienci zawsze otrzymywali fachową pomoc i profesjonalne wsparcie.

JAKOŚĆ USŁUG

Przywiązujemy szczególną uwagę do jakości oferowanych usług i produktów, wdrażamy najnowsze standardy w procesie produkcyjnym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

GWARANCJA

Dajemy gwarancję satysfakcji, dokładamy wszelkich starań aby produkty spełniały oczekiwania Klientów w 100%. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze.