Rollupy

Popularny system wystawienniczy cechujący się niezwykłą prostotą obsługi

Rollupy

Targi, szkolenia, wystawy, promocje, tło reklamowe w siedzibie firmy? Niezastąpionym narzędziem wspomagającym tego typu działania marketingowe jest roll-up. Ten najbardziej popularny system wystawienniczy cechuje się niezwykłą prostotą obsługi. Aby rozłożyć taką reklamę wystarczy 3 minuty, bez instrukcji obsługi.

Druk Roll-up

Roll-up to system składanej reklamy w postaci aluminiowego stelaża z zamocowanym na nim materiałem z wydrukiem, który jest rozwijany z kasety. Owa kaseta pełni funkcję przechowywania reklamy, która po skończonej prezentacji zwija się do środka, dzięki czemu jest chroniona podczas transportu. Urządzenie po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a wykonana z aluminium kaseta jest bardzo lekka.

Każdy roll’up wyposażony jest także w specjalną torbę transportową, wykonaną z mocnego, nie drącego się materiału. Pokrowiec wyposażony jest w uchwyty dzięki którym można wygodnie przenosić spakowane urządzenie. Dodatkowo jedna ze stron pokrowca posiada małą, przezroczystą kieszonkę, w której można umieścić etykietę z nazwą. Jest to przydatne w momencie, gdy posiadamy większą ilość roll-upów i nie musimy otwierać wszystkich, by znaleźć ten właściwy. Cena roll-up uzależniona jest od nakładu, który planujesz zamówić oraz od parametrów wydruku.

Proponujemy Państwu roll-up’y w trzech wymiarach: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm oraz 120 x 200 cm. Materiał na którym drukujemy grafikę do roll-upów to wysokogatunkowa, biała tkanina powlekana dwustronnie PVC z czarnym przekładką nieprzepuszczającą światła. Sztywność materiału zapobiega zawijaniu się boków. Dzięki stosowanym przez nas oryginalnym atramentom otrzymujemy perfekcyjne odwzorowanie kolorów.