Druki samoprzylepne

Druki samoprzylepne

Druki samoprzylepne

Oferujemy naklejki w technice cyfrowej (druk cyfrowy) na papierach i foliach do maksymalnej wielkości 320 x 487 mm.

Usługę druku cyfrowego realizujemy w oparciu o innowacyjny system Konica Minolta bizhub press, którego głównymi atutami są m.in.: – możliwość drukowania niskich i średnich nakładów wysokiej jakości oraz sporządzania próbnych odbitek cyfrowych do formatu A3 – nowoczesny toner, zapewniający doskonałą precyzję wydruku – nowoczesne rozwiązania techniczne gwarantują bardzo szeroką przestrzeń barw w przeciwieństwie do uzyskiwanych w maszynach offsetowych na materiałach powlekanych – wierne odwzorowanie kolorów, pozwalające otrzymać doskonałe rezultaty w proofingu cyfrowym i druku na żądanie.

Etykiety samoprzylepne drukowane na arkuszu

Na życzenie klienta wykonujemy większe formaty na foliach monomerycznych lub polimerowych – błyszczących, matowych lub transparentnych. Nasze druki samoprzylepne oddajemy w postaci gotowych formatek lub nacinanych arkuszy. Wszystkie etykiety są nacięte tak by po załamaniu łatwo można było oddzielić wydrukowaną folię od podkładu.

Etykiety samoprzylepne drukujemy na wygodnych arkuszach. Dzięki temu nie musisz posiadać odpowiedniej etykieciarki, dla których niezbędne są wydruki na roli. Zamawiając druki samoprzylepne na arkuszu samodzielnie, w niewielkim nakładzie, przetestować możesz to, jak rozwiązanie sprawdzi się w wypadku Twojego biznesu.

Czy druku samoprzylepne sprawdzą się w Twoim biznesie?

Druki samoprzylepne są uniwersalnym wsparciem w wypadku znakowania produktów lub opakowań. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu oraz wysokiej jakości drukowi możliwe jest personalizowanie tych elementów. Etykiety mogą być drukowane zarówno na papierze samoprzylepnym, jak i folii, dzięki czemu sprawdzą się w wielu sytuacjach.

druki samoprzylepne