Etykiety

Czym są etykiety?

Etykiety są zadrukowanymi na papierze samoprzylepnym lub folii zadrukowanymi wlepkami, które możesz łatwo odkleić z arkusza i przykleić na elementach, które chcesz oznakować. Mogą to być opakowania, pudełka, folia lub sam produkt. Z różnorodnym przeznaczeniem – etykiety na alkohol, prezenty, słoiki,  przyprawy, nalewki, wino oraz na przetwory. Druk naklejek jest tanią i skuteczną opcją znakowania, które warto uwzględnić w swoim corocznym budżecie marketingowym. Ponadto etykiety wyższej jakości są odporne na  wodę, temperaturę, rozdarcia, a przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne.

Czemu właściwie etykiety się sprawdzają i w jaki sposób możesz je wykorzystać? 

Etykiety naklejki na rolce

To, co umieścisz na etykiecie zależy od Ciebie. Warto jednak już wcześniej uwzględnić jej przeznaczenie. Inne elementy są niezbędne wtedy, kiedy projektujesz etykiety samoprzylepne do znakowania produktu, inne wtedy, kiedy chcesz znakować swoje przesyłki. Etykiety samoprzylepne są cenione za łatwość aplikacji – składają się z dwóch warstw – warstwy zadrukowywanej, która od spodu pokryta jest specjalnym klejem, oraz podkładem. Górna, zadrukowana część jest nacinana do wybranego formatu i kształtu, dzięki czemu w miejscu jej przecięcia wystarczy delikatnie unieść naklejkę, odkleić ją od podłoża i umieścić na interesującym nas miejscu.

Cyfrowy druk etykiet będzie idealnym rozwiązaniem wtedy, kiedy masz mniejsze serie produktowe.

Druk ten nie bez powodu nazywany jest niskonakładowym – dzięki technologii cyfrowej śmiało możesz zamówić mniej sztuk (np. po to, by zobaczyć, jak sama etykieta się u Ciebie sprawdzi i zostanie np. przyjęta przez klientów). W znakomitej większości przypadków druk cyfrowy etykiet będzie dla Ciebie zdecydowanie bardziej opłacalny, niż inne rozwiązania. Niezależnie od przeznaczenia, należy również określić format oraz kształt etykiety, które oczywiście muszą być dopasowane do miejsca, w którym mają być finalnie przyklejane.

Etykiety Kraków, Warszawa

Jako cyfrowa drukarnia etykiet realizujemy zlecenia dla klientów na terenie Rzeszowa. Ponadto kierujemy swoją ofertę na całą Polskę – Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź, Lublin, Katowice.


ZADZWOŃ LUB NAPISZ


Etykiety z logo firmy

Budowa silnej marki to proces bardzo mocno rozłożony w czasie – na wiele sposobów należy pokazywać klientom swoją jakość, wiedzę ekspercką oraz dostarczać świetnych produktów. Dostarczanie jakości nie powinno się jednak kończyć na samym produkcie. Równie ważna jest obsługa posprzedażowa oraz wszystkie elementy, które finalnie wpływają na doświadczenia klienta. By te były jak najlepsze należy pomyśleć również o znakowaniu produktów za pomocą etykiet, tak, żeby oswajał się z logo firmy na wielu poziomach.