Etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem

Czy mogą pomóc Ci w biznesie?


Wielu przedsiębiorców szuka opcji względnie taniego znakowania swoich produktów lub przesyłek, chcąc jednocześnie zachować wysoką jakość reklamy. Wbrew pozorom można to osiągnąć (przynajmniej w tym przypadku), decydując się na druk etykiet samoprzylepnych. Naklejki są łatwe w eksploatacji i mogą być wklejane nawet ręcznie, bez profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu są odpowiednim rozwiązaniem dla każdego.

Skąd bierze się popularność etykiet samoprzylepnych?

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem są świetnym rozwiązaniem nie tylko w wypadku producentów, ale również – a może i przede wszystkim – wszystkich tych, którzy zajmują się sprzedażą online.

Dobrze wiesz, jak istotna jest odpowiednia prezentacja swojego produktu. Naklejki, oprócz funkcji reklamowych są świetną opcją pozwalającą budować w umyśle Twojego odbiorcy ciąg skojarzeniowy – ekspozycja logotypu pomoże Ci więc w kreowaniu silnej marki dzięki niewielkiej inwestycji. Dostarczając świetnej jakości produktu, warto go również odpowiednio zapakować i dostarczyć – dlatego warto przygotować naklejki, którym obkleisz np. opakowanie.

Jakie formaty druku etykiet samoprzylepnych mogą mnie ograniczać?

W tym zakresie sporo zależy od możliwości produkcyjnych drukarni, w której chcesz zlecić druk etykiet. Dlatego na wstępie sprawdź, jak przedstawiają się Twoje możliwości w tym zakresie.

Etykiety drukowane mogą być na papierze samoprzylepnym lub folii, która może być przeźroczysta, dzięki czemu możesz otrzymać etykiety w dowolnym kształcie (etykiety samoprzylepne okrągłe, kwadratowe) z nadrukowanym logotypem lub informacjami, które chcesz przekazać – reszta tła będzie niezadrukowana i prześwitująca.

Chcąc wybrać odpowiednie etykiety samoprzylepne, pomyśl również o tym, czy chcesz naklejać je ręcznie, czy dysponujesz profesjonalnym sprzętem, gdyż znacząco wpływa to na technikę wydruku. W wypadku samodzielnej aplikacji wystarczy, że zamówisz naklejki drukowane i druki samoprzylepne na arkuszu, z których wygodnie wykleić możesz swoje materiały.

Jeśli chcesz zautomatyzować tę pracę i posiadasz odpowiednie narzędzia, to naklejki arkuszowe się nie sprawdzą. Rozwiązaniem będzie wtedy druk etykiet samoprzylepnych na roli.

Ostatnim z elementów, na który należy zwrócić uwagę to format naklejki. Te są różne – wydrukować możesz zarówno sformalizowane wymiary (np. etykiety samoprzylepne A4, A5), jak i możesz podać wymiary swoich mniejszych wklejek (40x40mm, 50x50mm). Na etapie wyceniania projektu dla drukarni ważne będzie dobrze dobrany format oraz doprecyzowany nakład, który ułatwi rozmieszczenie odpowiedniej liczby etykiet na zadrukowywanym arkuszu.

Jak i gdzie zamówić druk etykiet samoprzylepnych?


ZADZWOŃ LUB NAPISZ


Producent etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne zamówić możesz w naszej drukarni. Wystarczy, że klikniesz tutaj i dasz nam znać. Żeby zamówić naklejki z logo warto mieć przygotowany ich projekt graficzny lub przynajmniej posiadać własny logotyp (format .PDF, .TIFF, z których później możemy przygotować odpowiadający Ci projekt).

Warto już na tym etapie ustalić, czy całość będzie drukowana na papierze samoprzylepnym, czy na folii oraz znać finalny format.