Internetowa drukarnia niskonakładowa

Masz do wydrukowania kilkadziesiąt sztuk materiałów? Szukasz drukarni, która zrobi to szybko i tanio, a jednocześnie w dobrej jakości? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarni internetowej Spidruk, która oferuje niskonakładowy druk cyfrowy, w bardzo korzystnych cenach.

Na czym polega druk niskonakładowy?

Mianem niskonakładowy określamy zamówienia na wydruki, składające się od jednej do kilkudziesięciu czy kilkuset sztuk. Powstają one w technice cyfrowej (druk cyfrowy), przy której nie stosuje się formy drukarskiej. W ten sposób znacznie skraca się czas oczekiwania na zamówienie.

Wydruki niskonakładowe powstają wprost z pliku przesłanego przez klienta. Ponieważ istnieje możliwość wprowadzenia bezpośrednich zmian tuż przed wydrukiem, można nanieść niezbędne poprawki, których zamawiający nie umiał zrobić czy informacje, o których zapomniał. Jesteśmy w stanie zmienić kolor projektu, ułożenie grafiki czy poprawić tekst – jego położenie, literówkę.

Wydruk cyfrowy można zastosować nie tylko do małych form (wizytówki, ulotki, etykiety), ale również do zamówień wielkoformatowych plakaty, bannery, roll up’y.

Koszty wydruku niskonakładowego

Powszechnie uważa się, że druk niskonakładowy jest dużo droższy, dlatego nie opłaca się go stosować. Nie jest to jednak prawdą. Faktycznie, druk cyfrowy jest nieco kosztowniejszy i bardziej opłacalne jest zamówić kilka tysięcy wizytówek niż kilkadziesiąt, w przeliczeniu na jedną sztukę. Jeśli jednak nie potrzebujemy aż takiej ilości materiałów i nie będziemy w stanie ich wykorzystać, to zainwestowane pieniądze nigdy nam się nie zwrócą.

Zamawiaj online!

Jesteśmy drukarnią internetową, dzięki czemu oferujemy składanie zamówień online. Nie musisz udawać się do siedziby naszej drukarni w Rzeszowie, nie jest też istotne czy jesteś z województwa podkarpackiego, czy mieszkasz w Warszawie, Szczecinie, zielonej Górze, Katowicach, Wrocławiu czy Krakowie. O każdego klienta dbamy tak samo, oferując usługi na najwyższym poziomie.