Wizytówki Drukarnia

 Wizytówki

Wizytówki są synonimem wrażenia jakie pozostawiamy po sobie w kontaktach biznesowych. Każdy, kto spotyka się z klientami powinien wymieniać się wizytówką dla przybliżenia swojej osoby oraz by w przyszłości ułatwić ze sobą kontakt. Ze względu na przeznaczenie wizytówki można podzielić na służbowe, osobiste, rodzinne. Nasza drukarnia wizytówek oferuje szereg wzorów i możliwości. Opracowujemy zarówno logo firmy jak i wzory wizytówek i papieru formowego dla nowych firm. Szczegóły pakietów prezentujemy w dziale Dla nowych firm

Wizytówki Rzeszów

Wizytówki Rzeszów

Oryginalne i estetyczne wizytówki o wykonane są na papierach najwyższej jakości (kredowym, matowym lub błyszczącym, satynowanym, kremowa satyna) a na życzenie klienta ozdobne, perłowe, z niebanalną strukturą. Gramatura do wyboru 300 lub 350r.

Minimalne zamówienie już od 120 sztuk w jednym komplecie zrealizowane zaledwie w 24 godziny. Na życzenie klienta istnieje możliwość foliowania jedno lub dwustronnego zarówno błyszczącego jak i matowego.

wizytówki Rzeszów

Zlecenia na druk wizytówek przyjmujemy z terenu całej Polski. Nasza drukarnia wysyła swoje produkty do największych polskich miast: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice,  Kielce, Olsztyn.

Wizytówki rzeszów

.