Wizytówki Rzeszów

Tanie Wizytówki Rzeszów

W ostatnich latach popularność wizytówek ciągle rośnie, stają się one jednym ze sposobów na podtrzymanie kontaktów biznesowych, a ich wręczenie wieńczy spotkania biznesowe. Ten mały prostokątny kartonik, to wbrew pozorom bardzo silne narzędzie reklamowe, które umożliwia potencjalnym klientom kontakt z nami, a jednocześnie świadczy o  profesjonalizmie naszej firmy. Istotne jest zatem, aby wizytówki oprócz podstawowych danych kontaktowych, były odpowiednio zaprojektowane i wydrukowane na wysokiej jakości papierze. Powinny przykuwać uwagę na tyle, żeby zechciano je schować do portfela czy notatnika, a nie wylądowały w najbliższym koszu.

druk wizytówek rzeszów

Sam wydruk wizytówek nie jest trudny. Zajmuje się tym praktycznie każda drukarnia, zarówno stacjonarna jak i online. Zanim jedna przejdziemy do tego ostatecznego etapu powstawania wizytówki, należy zastanowić się jak mają one wyglądać, co na nich umieścimy oraz na jakim papierze zostaną wydrukowane. Ważne jest także czy mają to być wizytówki biznesowe czy wizytówki osobiste, ponieważ od tego w głównej mierze zależy  projekt wizytówki. Nasz drukarnia często oferuje pomoc w jego stworzeniu, przedstawiając klientowi kilka możliwych wzorów, z których wybiera się jeden, a następnie personalizuje i dopasowuje do branży, zawodu. Wizytówki osobiste (prywatne) służą do przekazywania danych personalnych konkretnej osoby, a ich celem jest zareklamowanie właściciela wizytówki oraz tego czym się zajmuje. Wizytówki firmowe (biznesowe) mają z kolei za zadanie promować daną firmę, a nie konkretną osobę. Niezbędny jest zatem jej adres, dane kontaktowe, e-mail, telefon, fax, adres siedziby firmy oraz logo.

Wizytówki Rzeszów Drukarnia

Tani Druk Wizytówek w Rzeszowie

Rodzaje wizytówek
Wizytówki jednostronne czy dwustronne?  To podstawowe pytanie, na które musimy sobie odpowiedzieć jeszcze przed opracowaniem całego projektu.

Jeśli chcemy zaoszczędzić i zamówić tanie wizytówki, możemy wybrać wizytówki jednostronne, na których umieszcza się tylko podstawowe dane personalne oraz numer telefonu, adres e-mail czy też adres strony www. Zdecydowanie większe możliwości dają wizytówki dwustronne, dlatego też są chętniej wybierane. Na ich odwrocie można w kilku słowach opisać rodzaj prowadzonej działalności albo wizję firmy. Powinno to być jednak zrobione w bardzo wyważony, harmonijny sposób, aby elegancka wizytówka nie przerodziła się w zwykłą ulotkę odstraszającą ilością treści. Wbrew pozorom koszt wydruku wizytówek dwustronnych nie jest dużo większy niż wizytówek jednostronnych. Warto więc zastanowić się nad tą opcją.

TANIE WIZYTÓWKI RZESZÓW

ZAMÓW WYCENĘ ONLINE

Kolejnym elementem wymagającym rozważenia jest sposób wykończenia wizytówki. Najpopularniejsze to lakierowanie oraz foliowanie. Wizytówki foliowane są odporne na zabrudzenia, ścieranie a nawet na wodę. Jednocześnie folia usztywnia wizytówki i nadaje im bardziej ekskluzywny charakter. Wizytówki lakierowane (lakier wybiórczy, punktowy, selektywny) pozwalają na podkreślenie niektórych elementów wydruku, stworzenie wyróżniającego się tła, lakierowanej tekstury czy deseniu. Takie wizytówki przeważnie są najpierw pokrywane folią matową a następnie utrwalane promieniami UV.

tanie wizytówki rzeszów

Stosunkową nowością są wizytówki wypukłe powstałe dzięki specjalnej termicznej obróbce druku. Ich zaletą jest nietuzinkowość i oddziaływanie nie tylko na zmysł wzroku, ale również dotyku. Taka wizytówka 3D wywołuje niecodzienne wrażenie i sprawia, że zostajemy zapamiętani na dłużej.

Projekt wizytówek
Standardowe wymiary wizytówki nie powinny przekraczać 90 X 50 mm. Tak niewielka powierzchnia musi być wykorzystana w jak najlepszy sposób, nie można zatem przesadzić z ilością tekstu,  a jednocześnie trzeba zadbać aby zawarto w nim wszystkie niezbędne dane.  W Internecie bez problemu znajdziemy gotowe szablony i wzory wizytówek, które mogą posłużyć jako punkt wyjściowy oraz inspiracja  do stworzenia naszego projektu.

Druk wizytówek może odbywać się na papierze kredowym, matowym, błyszczącym lub satynowym. Każdy z tych materiałów różni się od siebie i nadaje wizytówkom niepowtarzalny wygląd. Najtańsze są zwykłe wizytówki kredowe, natomiast wizytówki satynowe wyróżniają się niemal idealną gładkością powierzchni, Na specjalne życzenie klienta możemy zastosować dodatkowe zdobienia czy też niekonwencjonalną strukturę.  Zamawiając wizytówki Rzeszów mamy zawsze gwarancję najwyższej jakości w stosunku do ceny.

wizytówki rzeszów

Ponieważ wiemy jak cenny jest Państwa czas, oferujemy wizytówki online, które można zamówić przez internet. Dzięki temu nasza drukarnia wizytówek w Rzeszowie przyjmuje zlecenia z całej Polski. Nasze produkty, w tym także wizytówki trafiają zarówno do największych miast jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Lublin, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Kielce czy Olsztyn oraz do mniejszych miejscowości. Minimalne zamówienie na druk wizytówek wynosi tylko 120 sztuk w komplecie,  a jego realizacja trwa zaledwie 24 godziny.

Zapraszamy nowe firmy, rozpoczynające przygodę w biznesie. Nasza agencja reklamowa pomoże Ci przygotować:

 • Projekt logo firmy
 • Profesjonalne wizytówki
 • Tworzenie stron internetowych
 • Identyfikacja wizualna
 • Projektowanie logo
 • Papier firmowy
 • Teczki firmowe jedno i dwustronne
 • Koperty firmowe z nadrukiem
 • Karta znaku firmowego
 • Kalendarze
 • Ulotki
 • Plakaty
 • Reklamy zewnętrzne
 • Oklejanie samochodów