Cyfrowy druk książek

Chcesz wydrukować swoją pierwszą książkę? Zastanawiasz się nad tym, czy Twój pomysł zwyczajnie chwyci? Myślisz o tym, by przeanalizować rynek i dowiedzieć się, czy Twoja książka może okazać się bestsellerem?

Jeśli tak – świetnie trafiłeś. Druk książek realizujemy od dawna i możemy zaproponować Ci najlepsze materiały, świetne warunki oraz doradztwo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – wiemy, że każda publikacja to dziesiątki godzin poświęcone na pisanie oraz na korekty.

Dlatego chcemy Ci zaproponować druk cyfrowy książek, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze i miejsce. Drukować możesz już od 1 sztuki. Jak wygląda sam proces?

Cyfrowy druk książek od 1 sztuki

Zastanawiasz się, czemu warto postawić na  cyfrowy druk książek od 1 sztuki? Przede wszystkim oszczędzasz swoje pieniądze – debiutujący pisarze nie wiedzą, w jaki sposób zostaną odebrani przez czytelników oraz krytyków, dlatego zyskujesz możliwość przebadania rynku.

Po drugie pamiętaj, że decydując się na wydruk kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy sztuk musisz je gdzieś przechować. I o ile nie dysponujesz miejscem, będziesz musiał zdecydować się na wynajęcie przestrzeni magazynowej. Na pewno nie jest to polecane rozwiązanie – dlatego część autorów decyduje się na druk książek od 1 egzemplarza, który jest zdecydowanie bardziej ekonomiczny.

Druk książek w twardej oprawie przydaje się nie tylko w wypadku powieści, beletrystyki lub wydania tomiku ale również i w biznesie. Możesz jeszcze skuteczniej budować swój wizerunek eksperta jeśli wydasz książkę. Dzięki temu zaprezentujesz się odbiorcom oraz kontrahentom jako autorytet w danej dziedzinie, co korzystnie przełoży się na kwestie biznesowe.

Druk cyfrowy książek na zamówienie


ZADZWOŃ LUB NAPISZ


Cyfrowy druk książek przyda Ci się w wypadku projektów wysoce zindywidualizowanych, takich, których druk offsetowy „nie da rady” obsłużyć. Możesz drukować personalizowane książki (np. z dedykacją).

Wydrukuj swoją książkę w technologii cyfrowej i nie przejmuj się miejscem składowania oraz wysokimi nakładami. Zrób spokojny research rynku i dowiedz się, czy Twoja książka ma szanse zostać bestsellerem. Skontaktuj się z nami i poznaj wycenę oraz sugestie, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

cyfrowy druk książek