Kalendarze książkowe

kalendarze książkowe na zamówienie

Trudno w to uwierzyć, ale minęła już ponad połowa roku. Nim się obejrzymy, będziemy sobie składać świąteczne życzenia i robić listę noworocznych postanowień czy planów. Jeśli nie chcesz mieć w tym roku problemu z zakupem przedświątecznych prezentów i nie chcesz marnować czasu w grudniu – pomyśl o najbliższych już dziś i zamów dla nich kalendarze książkowe 2022.

Kalendarze personalizowane książkowe to prezenty bardzo praktyczne, a po spersonalizowaniu mogą stać się wyjątkowym i jedynym swoim rodzaju podarunkiem. Można w nich zapisywać najważniejsze wydarzenia, plany i postanowienia, daty urodzin, imienin, ważne rocznice, adresy czy po prostu listy zakupów. To swego rodzaju organizery, dzięki którym możemy lepiej funkcjonować i na pewno o niczym nie zapomnimy. Z kalendarza książkowego bardzo często korzystają przedsiębiorcy, czy też osoby, które mają dużo na głowie i nie mogą o niczym zapomnieć, a zwłaszcza o firmowych spotkaniach czy eventach.

Kalendarze książkowe dzienne i tygodniowe


Od kiedy mamy smartfony faktycznie nieco zmniejszyła się popularność kalendarzy książkowych. Niektórzy wolą zapisywać swoje spotkania w telefonie i korzystać z różnego rodzaju aplikacji telefonicznych.

O wyższości papierowego kalendarza książkowego przekonują się jednak chociażby w sytuacji, gdy rozładuje się nam telefon lub nie mamy dostępu do internetu. Poza tym taki kalendarz dzienny czy tygodniowy może pełnić swego rodzaju pamiątkę, czy pamiętnik, do którego możemy zajrzeć i przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia. A kalendarze w telefonie przeglądamy raczej rzadko.

Rodzaje kalendarzy książkowych


Decydując się na zamówienie kalendarza książkowego – musimy zastanowić się, jakiego powinien być on formatu. Oczywiście najpopularniejszy, a co za tym idzie, także najwygodniejszy jest kalendarz książkowy A5 oraz kalendarz książkowy A4. Równie popularne są także małe kieszonkowe kalendarze książkowe A6. Jeśli jednak mamy inny pomysł – można skontaktować się z grafikiem i poprosić o projekt indywidualny.

Co do oprawy takiego kalendarza, może ona zostać wykonana z różnych materiałów. W zależności od tego, czy wolimy by nasz kalendarz był bardziej elegancki, czy raczej pełnił rolę notatnika, czy pamiętnika. Nie bez znaczenia jest tutaj wiek osoby, do której ma trafić, czy aktualne zainteresowania.

Co może znaleźć się w kalendarzu książkowym?

W zasadzie nie ma ograniczeń, co to tego. Skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania, a nasi graficy przygotują projekt szyty na miarę!

Drukarnia internetowa Spidruk oferuje:

– kalendarze plakatowe,

– kalendarze jedno- i dwudzielne,

– kalendarze piramidki,

– kalendarze ścienne,

Ponadto realizujemy kalendarze z logo, nadrukiem, biznesowe, kalendarze w miękkiej oprawie oraz reklamowe. 

 

W celu złożenia zamówienia lub w razie pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!


ZADZWOŃ LUB NAPISZ