Zawieszki reklamowe

Zawieszki reklamowe dla branży Horeca

Branża horeca (hotele i restauracje) koniecznie musi dbać o świetną jakość materiałów poligraficznych oraz samych projektów. Praktycznie każdy z nas jest potencjalnym klientem dla któregoś z segmentu horeca. Ze względu na spore zainteresowanie usługami reklamujących się lokali i hoteli materiały drukowane muszą wpadać w oko oraz być wykonane w wysokiej jakości (tak, żeby przetrwały częstą eksploatację). Tyczy się to np. kart menu. Tymczasem niedocenianym elementem poligraficznym, który efektywnie może zostać wykorzystany w budowaniu marki, jest zawieszka reklamowa.

Promocyjne zawieszki reklamowe są często wykorzystywane jako element promocyjny dla nowych produktów lub usług. Mogą być także użytecznym narzędziem do budowania marki.

Zawieszki hotelowe z własnym nadrukiem

Zawieszki reklamowe to produkt, który może znacznie ułatwić życie gościom hotelu, hostelu, czy pensjonatu a Tobie i Twoim pracownikom znacznie usprawni pracę. Eleganckie, dopasowane do klamek zawieszki hotelowe są wywieszane przez gości, którzy np. nie chcą, by w ich pokoju sprzątano. Pozwoli to na uniknięcie chaosu komunikacyjnego. Zawieszki hotelowe na klamki to idealny sposób na reklamę hotelu. Możesz umieścić na nich swoje logo lub hasło reklamowe, które przyciągnie uwagę gości. Dzięki temu Twoja marka będzie rozpoznawalna wśród innych i będzie się kojarzyła z profesjonalizmem i dobrymi usługami. Bardzo ważne jest, aby zawieszki hotelowe były wykonane z dobrej jakości materiałów. Powinny być wykonane z trwałego materiału, który będzie się dobrze prezentował przez długi czas. 

Zawieszki hotelowe na drzwi i klamki

Ważne jest również to, że zawieszki hotelowe na drzwi oprócz tego, że spełniają użyteczną funkcję, są również kolejną z opcji do skutecznego budowania marki w umyśle Twojego klienta. Dodatkowo zawieszki mogą pełnić nie tylko funkcję reklamową, ale i informacyjną. Możesz (na etapie projektowania graficznego) umieścić na nich informację o standardowych godzinach zameldowania i wymeldowania lub o tym, od której, do której otwarta jest hotelowa restauracja. Dobrych pomysłów związanych z zagospodarowaniem zawieszek reklamowych jest oczywiście znacznie więcej. Ważne, żeby pamiętać o kluczowych informacjach takich jak odpowiednia ekspozycja logotypu. Zawieszki hotelowe na drzwi to jeden z popularniejszych gadżetów reklamowych. Można je spotkać w prawie każdym hotelu, a ich celem jest przede wszystkim promocja marki. Zawieszki do hotelu na drzwi powinny być więc starannie zaprojektowane, tak aby, jak najlepiej prezentowały logo i informacje o hotelu. 

Zawieszki reklamowe druk

Chcesz zamówić druk zawieszki reklamowej, ale nie masz jeszcze przygotowanego projektu? Dla nas to nie problem – służymy pomocą i doświadczonym działem graficznym, który sprawnie przygotuje dla Ciebie projekt zawieszek reklamowych. Napisz nam, jak powinny wyglądać Twoje zawieszki, a nasz dział graficzny zajmą się resztą.


Zawieszki promocyjne drukujemy w naszej drukarni w Rzeszowie przy ulicy Boya-Żeleńskiego 16. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

zawieszki reklamowe