Drukowane podkładki pod talerze

Drukowane podkładki pod talerze do restauracji

W dzisiejszych czasach drukowane podkładki pod talerze na stół są rozpowszechnioną formą reklamową i dekoracyjną. Coraz częściej to rozwiązanie jest stosowane w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach, bistrach, a także barach i punktach gastronomicznych. Podkładki pod talerz to efektywny i funkcjonalny element nadający niepowtarzalnego charakteru lokalowi gastronomicznemu, a zarazem profesjonalnego podejścia do klienta. Ponadto stanowią one również funkcję porządkowe — pomagają utrzymać stoliki restauracyjne w czystości. 

Dzięki możliwości personalizacji podkładki te stają się nośnikiem marki oraz mogą zawierać informacje o menu, promocjach czy lokalnych wydarzeniach. Ich obecność nie tylko dodaje estetyki i charakteru wnętrzu lokalu, ale także świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta. Drukowane podkładki pod talerze i na tacki to zatem nie tylko element wyposażenia, ale także skuteczne narzędzie marketingowe, które może przyciągnąć uwagę klientów i zwiększyć rozpoznawalność marki.

Podkładki papierowe pod talerze

Głównym celem drukowanych podkładek pod talerze jest przyciągnięcie uwagi klienta i wywołanie zainteresowania informacjami zawartymi na danej podkładce pod talerz w postaci nieszablonowych projektów graficznych wpisujących się w główny motyw przewodni restauracji czy baru. To doskonałe narzędzie marketingowo oraz promocyjne twojej firmy.

Dzięki drukowanym podkładkom papierowym z naszej drukarni pod talerze w ekspresowym tempie dostarczasz dodatkowych informacji swoim klientom i zachęcasz ich do złożenia kolejnego zamówienia. Projektowane z dbałością o szczegóły podkładki przekazują istotne informacje o ofercie gastronomicznej czy promocjach. Ich drukowana forma pozwala na szybkie przekazanie dodatkowych treści, co sprzyja budowaniu więzi z klientem oraz zachęca do ponownego odwiedzenia lokalu. 

Drukowane podkładki pod talerze stanowią doskonałe medium reklamowe, umożliwiając dotarcie do szerokiego grona odbiorców w sposób subtelny. Dzięki nim restauracje mogą skutecznie budować swoją markę i wyróżnić się na rynku, przyciągając nowych klientów oraz utrzymując lojalność tych stałych. 

Podkłady na stół z własnym nadrukiem

Realizujemy jednostronne i dwustronne papierowe podkładki pod talerze do restauracji i lokali gastronomicznych, które zawierają:

Powiadomienia o specjalnych wydarzeniach, takich jak kolacje tematyczne, degustacje czy wieczory muzyczne.

Informacje o lokalnych dostawcach i producentach, promujące ideę wsparcia dla miejscowych biznesów.

Kody QR umożliwiające łatwe dostanie się do menu online lub dokonanie rezerwacji stolika.

Ciekawostki dotyczące składników używanych w potrawach, historii dań oraz lokalnych atrakcjach dla klientów.

Kalendarz wydarzeń obejmujący koncerty na żywo, degustacje wina czy warsztaty kulinarne.

Informacje o działaniach proekologicznych podejmowanych przez lokal.

Programy lojalnościowe, z informacjami o dostępnych zniżkach czy punktach zbieranych przez klientów.

Informacje o dodatkowych usługach oferowanych przez lokal, takich jak catering czy organizacja przyjęć okolicznościowych.

Zdjęcia potraw, zachęcające do wypróbowania oferty.

Powiadomienia o promocjach aktualnie obowiązujących w lokalu.

 Karty menu, aby goście mieli dostęp do całej oferty.

Logo i dane adresowe lokalu, ułatwiające klientom zapamiętanie informacji kontaktowych.

Aktualne konkursy i atrakcje dostępne w danym lokalu.

Reklamy nowych produktów wprowadzanych do oferty.

Wszystkie te elementy są starannie dostosowywane do charakteru restauracji, preferencji klientów oraz panujących aktualnie trendów i wydarzeń. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w budowaniu atrakcyjnej oferty dla gości.

Podkładki pod talerze na papierze kraftowym

W naszej drukarni realizujemy podkładki pod talerze i na tacki z nadrukiem jednostronnym i dwustronnym wykonane z trwałego papieru kraftowego. Nasze reklamowe podkładki na stół są dostępne w rozmiarze A3 i mogą być zadrukowane zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie. Wykorzystujemy wysokiej jakości papier offsetowy, który gwarantuje doskonałą jakość druku oraz trwałość podkładek. Naszym klientom proponujemy także możliwość wyboru papieru szarego lub prążkowanego, co dodaje im unikalnego charakteru. Niezależnie od preferencji, zapewniamy pełną gamę kolorów, aby dopasować podkładki na zamówienie do każdego projektu graficznego. Dzięki naszym podkładkom pod talerze stworzysz elegancką i funkcjonalną aranżację stołu w lokalu gastronomicznym. 


ZADZWOŃ LUB NAPISZ


drukowane podkładki pod talerze