Druk Kalendarzy

Druk Kalendarzy

Druk kalendarzy Rzeszów, Podkarpacie

Potrzeba odmierzania czasu pojawiła się już w starożytności – wtedy też ludzie starali się w jakiś sposób uchwycić mijające dni. W wyniku obserwacji wschodów i zachodów słońca oraz zmieniających się pór roku, powstały systemy kalendarzowe, dzięki którym wyznaczano dni i święta. Sama nazwa kalendarz pochodzi najprawdopodobniej od łacińskiego słowa calendae oznaczającego pierwszy dzień miesiąca, zaś księgi w których notowano dni i święta nazywane były calendarium.

Druk Kalendarzy Reklamowych

Druk Kalendarzy Reklamowych

Od tamtych czasów niemal nie umiemy żyć bez kalendarza, a z potrzebą wyznaczenia konkretnego terminu czy daty spotykamy się niemal na każdym kroku. Nie dziwi więc duże zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju kalendarze – zarówno ścienne, biurkowe jak i w formie notesu. Spersonalizowany kalendarz może być nie tylko ciekawym pomysłem na prezent, ale też dobrym sposobem na rozreklamowanie firmy. Z tego względu, drukowanie kalendarzy cieszy się bardzo dużą popularnością.

Dzięki odpowiednim maszynom drukarskim oferujemy najwyższej jakości produkty o trwałych i intensywnych kolorach. Ponieważ specjalizujemy się w druku niskonakładowym u nas wydrukujesz nawet niewielkie ilości produktów.

W naszej ofercie znajdują się m.in. kalendarze na 2017:
– kalendarz piramidka (143 x 152 mm), drukowany na kredowym papierze o gramaturze 170 g z kartonową podstawą;
– kalendarz piramidka A5 (148 x 210 mm) drukowany na kredowym papierze o gramaturze 170 g;
– kalendarz listwowany (320 x 450 mm) drukowany na papierze kredowym 250 g;
– kalendarz wieloplanszowy A3 (13 lub 7 plansz) na papierze kredowym 170 g lub 250 g;
– kalendarz wieloplanszowy A4 (13 lub 7 plansz) na papierze kredowym 170 g lub 250 g;
– kalendarz trójdzielny z wypukłą foliowana główką;
– kalendarz kieszonkowy (90 x 50 mm lub 85 x 55 mm) na papierze kredowym 350 g;
– kalendarz naklejka (70 x 90 mm) samoprzylepny;

Jeśli nie masz pomysłu ani projektu na kalendarz, możesz skorzystać z pomocy naszych grafików, którzy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do składania zamówień na kalendarze 20171

Nie marnujemy czasu, już rusza druk kalendarzy na 2017 r. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że ze wszystkim zdążymy na czas! Nasza oferta pozostaje niezmienna. Dodatkowo proponujemy kalendarze personalizowane, kalendarze ścienne i kalandrze biurkowe. Zamów indywidualnie projektowany fotokalendarz, składający się z twoich zdjęć i obdaruj nim najbliższych. Będzie to doskonały prezent na urodziny, imieniny, Dzień Matki czy Dzień Ojca.

Zamówień można dokonywać indywidualnie w siedzibie naszej firmy w Rzeszowie lub – jako że Spidruk to również tania drukarnia internetowa, zachęcamy do kontaktu mailowego. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia i niskie ceny. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, których interesują kalendarze firmowe. Drukujemy zarówno ilości hurtowe jak i pojedyncza zamówienia.

Druk Kalendarzy cennik 2

Druk Kalendarzy cennik 2

Druk Kalendarzy cennik 3

Druk Kalendarzy cennik 3

Druk Kalendarzy cennik 4

Druk Kalendarzy cennik 4

Druk kalendarzy wykonujemy na wysokiej jakości maszynach drukarskich, których specyfikacja pozwala uzyskać intensywnych, trwałych i pięknych kolorów. W zależności od indywidualnych potrzeb, proponujemy kalendarze jednodzielne, trójdzielne, biurkowe, plakatowe, listkowe lub wieloplanszowe.

Kalendarz firmowy na 2016 lub 2017 rok jest doskonałą ozdobą każdego biura lub gabinetu. To także świetny pomysł na drobny upominek, który z pewnością ucieszy grono Twoich klientów, odwiedzających miasto Rzeszów.

Drukujemy kalendarze osobiste, firmowe, reklamowe dla klientów z całej Polski: Kraków, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Lublin, Katowice, Łódź, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok. Zapraszamy do współpracy!