Kalendarze na zamówienie

Szukasz kalendarzy na zamówienie?

Myślisz o tym, by maksymalnie spersonalizować swój produkt i sprawić, by był niepowtarzalny? Chcesz, by przygotowana przez Ciebie reklama została przeniesiona na uniwersalny i trwały gadżet – kalendarz dla firm?

Nic prostszego! Elegancki kalendarz na zamówienie już na Ciebie czeka!

Podczas ich wyboru nie ogranicza Cię absolutnie nic – wybierać możesz z szerokiej gamy produktowej w zależności od tego, gdzie i komu będzie służył. Chcesz zrobić prezent swoim klientom i sprawić, by kojarzyli Cię jeszcze bardziej pozytywnie? Podaruj im funkcjonalny, personalizowany kalendarz książkowy z grawerem oraz logotypem Twojej firmy!

Kalendarze na zamówienie jako reklama

Firmowe kalendarze na zamówienie są jedną z lepszych możliwości reklamowych – inwestycja w nie zwykle się zwraca, zwłaszcza wtedy, gdy pamiętamy o zachowaniu kilku elementów.

Po pierwsze, decydując się na inwestycję, zwróć uwagę na projekt graficzny. Każdy kalendarz to świetna przestrzeń reklamowa, której nie można pominąć lub zdegradować złą wizualizacją. Tym bardziej, że w odróżnieniu od ulotek, kalendarze na zamówienie są znacznie bardziej trwałą formą reklamy, która jest z nami przez cały rok. Z tego względu umieszczaj na nich informacje pewne, stałe, nie zaś sezonowe promocje (chyba, że rozegrasz to nieco bardziej kreatywnie i zagospodarujesz konkretne elementy np. w kalendarzu książkowym).

Kolejnym elementem jest jakość produktu – nawet, jeśli sama grafika przygotowana będzie perfekcyjnie, równie istotna jest jakość tego, co dostaną do ręki Twoi klienci. Jeśli papier będzie kiepski a obwoluta nieestetyczna wówczas nie będzie to świadczyło pozytywnie również o obdarowującym…

kalendarze na zamówienie

kalendarze na zamówienie

Jakie kalendarze na zamówienie mogę wybrać?

Podczas selekcji nie ogranicza Cię właściwie nic – każdy z kalendarzy ma nieco inne zastosowanie, wszystkie jednak sprzyjają zaspokojeniu potrzeby związanej z lepszą organizacją czasu. A że przy tym są świetnym nośnikiem reklamy? No cóż…

Oprócz personalizowanych kalendarzy książkowych wybrać możesz również popularne piramidki – kalendarze biurkowe. Charakteryzują się szerszą powierzchnią zadruku oraz tym, że plansza z samym kalendarium jest odwrócona w stosunku do planszy z zadrukiem, dzięki czemu takie rozwiązanie może sprawdzić się chociażby w dziale obsługi klienta.

Myślisz o skutecznych i trwałych kalendarzach w dobrej cenie? Skontaktuj się z nami!