Katalog szyty firmowy

Katalog szyty firmowy w oprawie miękkiej

Katalog szyty firmowy w miękkiej, zafoliowanej oprawie sprawdzi się w każdych warunkach. Firmowy katalog warto dystrybuować wśród sieci klientów, dzięki czemu znacznie ułatwisz im zapoznanie się z Twoją ofertą a w efekcie – zakup.

Istotnym elementem każdego katalogu jest sam projekt graficzny. Projektując katalogi produktowe (lub zlecając jego projekt doświadczonemu studiu graficznemu, takiemu jak np. nasze) zadbaj o jakość i indywidalność wykorzystanych zdjęć. Katalog jest Twoją wizytówką i pozwoli Ci budować świetne wrażenie, dlatego nie można traktować go po macoszemu.

Katalog firmowy w oprawie szytej zeszytowo

Chcesz, by Twój katalog był estetyczny i minimalistyczny? Jeśli katalog będzie miał do 44-48 stron do jego produkcji można wykorzystać zszywki, które trwale zespolą ze sobą poszczególne, zadrukowane arkusze. Dopuszczalna objętość liczby stron jest płynna, gdyż zależy od gramatury wykorzystanego papieru, dlatego dobrze skonsultować swój wybór z doradcą klienta.

Tym razem Klient zdecydował się na druk katalogów w oprawie miękkiej, szytej nićmi. Nakład zrealizowany został w technologii druku cyfrowego, który jest rozsądnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie chcą drukować katalogów w tysiącach.

Parametry katalogu szytego:

– Katalog w oprawie miękkiej, szyty zeszytowo,

– Format A3 do A4,

– Zadruk kolorowy dwustronny (4+4),

– Papier wnętrza – kreda 350g/m2,

– Okładka – kreda 350g/m2

Katalog szyty firmowy – prezentacja produktu


ZADZWOŃ LUB NAPISZ


Druk katalogów firmowych szytych

Chcesz zamówić druk katalogów firmowy w oprawie miękkiej, szyty zeszytowo? Realizujemy zlecenia dla autorów z Rzeszowa, Jasła, Krosna, Sanoka, Krakowa, Warszawy i całej Polski.