Naklejki reklamowe okrągłe

Naklejki reklamowe cięte po obrysie

Naklejki reklamowe są popularną i tanią opcją budowy profesjonalnego wizerunku Twojej firmy. Sprawdzą się zarówno w wypadku firm produkcyjnych, jak i sprzedaży online – Twoje przesyłki, które zostaną obrandowane będą z pewnością odebrane przez klienta jeszcze lepiej. Każdy z nas lubi dostrzegać szczegóły, które świadczą o profesjonalizmie oraz przemyśleniu każdego aspektu przez sprzedawcę, któremu zaufaliśmy. Naklejki reklamowe pełnią rolę tego istotnego „szczegółu”, dzięki któremu możesz zbudować przewagę.

Jakie naklejki reklamowe mogę zamówić?

Naklejki reklamowe zamówić możesz w wielu kształtach i formatach. Naklejki wycina po obrysie niezwykle precyzyjny ploter, dzięki czemu bezproblemowo możesz je odkleić od podłoża i nakleić tam, gdzie chcesz. Wśród najpopularniejszych kształtów dominują naklejki okrągłe, eliptyczne, kwadratowe i prostokątne.

Wewnętrzna realizacja druku naklejek

Naklejki reklamowe okrągłe wykorzystujemy również we własnym zakresie – często brandjemy nimi opakowania, w których wydajemy materiały. W tym wypadku postawiliśmy na naklejki reklamowe o średnicy 4 cm. Wydrukowaliśmy je na papierze samoprzylepnym.

Jak prezentuje się realizacja?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Chcesz zamówić naklejki reklamowe cięte po obrysie?

Drukujemy naklejki reklamowe dla klientów z Rzeszowa, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i innych polskich miast. Skontaktuj się z nami i odbierz wycenę!