Teczki

Do przechowywania dokumentów czy przygotowywania ofert  dla klientów

Teczki

Ze względu na praktyczne zastosowanie teczki firmowe cieszą się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców prowadzących małe firmy jak i właścicieli dużych korporacji. Odpowiednio zaprojektowana teczka to doskonałe źródło reklamy świadczące o profesjonalizmie danej firmy, a jednocześnie wygodne opakowanie służące do przechowywania dokumentów czy przygotowywania ofert  dla klientów. To także swego rodzaju wizytówka firmy, która dzięki swemu zastosowaniu na pewno nie zginie wśród innych dokumentów, a wręcz będzie wyróżniała się na ich tle.

Ze względu na nowoczesne technologie i doskonałą jakość maszyn drukujących można bez problemu  stworzyć wysokiej jakości teczki reklamowe, które następnie rozdamy swoim klientom. Aby jednak zapadły one w pamięć konieczny jest odpowiedni projekt, który będzie kojarzył się z naszą firmą lub profilem jej działalności a jednocześnie zostaną na nim umieszczone najważniejsze dane kontaktowe: adres siedziby firmy, numer telefonu, e-mail, adres strony internetowej oraz ewentualnie portali społecznościowych jak Twitter, Facebook Google+ oraz Skype, na których prowadzimy firmowe konta.

Teczki ofertowe, które wręczamy osobiście naszym klientom mogą być doskonałym zwieńczeniem spotkania biznesowego, a przy tym wyglądają zdecydowanie bardziej profesjonalnie niż ulotki i są bardziej praktyczne od wizytówek. Co więcej, specjalny układ skrzydełek z wycięciami pozwala na umieszczenie w nich wizytówki, a to z kolei optymalne rozwiązanie i dobry sposób na przekazanie wszystkich danych firmowych w prosty i szybki sposób.

Drukujemy teczki na sztywnym kartonie o gramaturze 300g. Produkt może być uszlachetniony jednostronnie folią błysk, co dodaje mu połysku, ożywia kolory i zwiększa jego trwałość. Możliwe jest także zastosowanie folii mat lub folii Softouch oraz lakieru wybiórczego UV. Teczki mogą posiadać płaską gumkę, która zabezpiecza przed otwarciem.